The Potions

Mieszaj i łącz – świetne osobno, razem jeszcze lepsze
THE POTIONS to koreańska marka powstała w 2019 roku. Linia produktowa opiera się na aktywatorach – ampułkach oraz mikserach – kremach, które można ze sobą dowolnie łączyć lub nakładać warstwowo. W zależności od problemu lub rodzaju skóry możesz spersonalizować swoją własną rutynę pielęgnacyjną. Marka stawia na indywidualizm i oferuje inteligentne oraz szybkie rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej skóry.
Prosta koncepcja
Nazwa firmy wynika z jej idei. Łącząc ze sobą produkty, tworzysz swoją własną miksturę (ang. potion). THE POTIONS koncentruje się na pojedynczych, kluczowych składnikach K-Beauty, które przynoszą maksimum efektywności. Pielęgnacja skóry oparta na mieszaniu pomaga przywrócić zdrową, promienną kondycję skóry.
Pomiń niepotrzebne kroki – postaw na minimalizm
THE POTIONS kieruje się minimalizmem. Ich opakowania są eleganckie oraz wizualnie bardzo estetyczne, ze szklanymi matowymi butelkami, w matowych kartonowych pudełkach z elementami metalicznymi. Inteligentna pielęgnacja według marki polega na dostosowaniu pielęgnacji do faktycznych potrzeb skóry oraz pominięciu zbędnych, skomplikowanych etapów. Kosmetyki THE POTIONS możesz dodać do swojej obecnej rutyny lub skorzystać z oferowanych przez markę, gotowych przepisów na pielęgnację.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22