PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Skóra okolic oczu wymaga nieco innej pielęgnacji, niż pozostałe partie twarzy. Wiąże się to z jej specyficzną budową. Grubość skóry wynosi ok. 0,5 mm oraz charakteryzuje ją prawie całkowity brak podściółki tłuszczowej, słabsze krążenie krwi i limfy. Powoduje to, że skóra w tym obszarze jest słabo nawilżona, niezwykle wrażliwa i bardzo skłonna do zastojów limfatycznych, które powodują tzw. worki pod oczami. A dodatkowo, powieki są w ciągłym ruchu, więc skóra w tym obszarze jest bardzo narażona na zmęczenie. Wszystkie te czynniki mają wpływ na bardzo wczesne powstawanie zmarszczek w tych okolicach. Zacznij więc, pielęgnację okolic w jak najwcześniejszym wieku! Jej kluczowymi elementami powinien być ❕staranny demakijaż, delikatny masaż i odpowiednie produkty pielęgnacyjne! Jakie wybrać?

🖤Krem pod oczy – powinien zawierać składniki nawilżające, ujędrniające oraz ochronne. Jeśli w okolicach oczu pojawiają się niedoskonałości (np. obrzęki, zasinienia), szukaj w kosmetyku substancji, które je zniwelują.
🖤Serum – ze względu na mocno stężone składniki aktywne wspomoże codzienną pielęgnację i odżywi skórę.
🖤Płatki pod oczy / Maski – silnie wspomogą odbudowę, zregenerują i ukoją. Dodają skórze witalności i energii.

❕ Pamiętaj również o zrównoważonej diecie, odpowiedniej ilości wody i snu oraz ochronie przed słońcem (stosowanie kosmetyków promieniochronnych, noszenie okularów przeciwsłonecznych).

PURITO

Receptury oparte na bezpiecznych składach oraz wysokich stężeniach składników aktywnych
zobacz

KEEP COOL

Prosta, praktyczna i intuicyjna pielęgnacja skóry  łącząca rozwiązania oparte na naturalnych składnikach
zobacz

YADAH

W pełni kompletna, delikatna, bezpieczna i skuteczna roślinna pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry
zobacz

THE VEGAN GLOW

Produkty zainspirowane naturą, udoskonalone dzięki nauce, tworzone w duchu less waste
zobacz