PIELĘGNACJA TWARZY

Wyświetlanie 1–24 z 259 wyników

Odpowiednia pielęgnacja twarzy to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli chcemy zachować ją w odpowiedniej kondycji jak najdłużej. Każda skóra jest inna – czy to ze względu na wiek, czynniki zewnętrzne, z którymi się mierzy, a nawet uwarunkowania genetyczne, dlatego nie ma jednego schematu pielęgnacyjnego. Musimy stworzyć swój indywidualny, dopasowany pod aktualne potrzeby naszej skóry.
📌 Pielęgnacje poranną zacznij od oczyszczania, które pozwoli usunąć resztki kosmetyków zastosowanych na noc oraz zanieczyszczeń, które gromadzą się na twarzy podczas snu. Kolejnym krokiem powinien być tonik, który przywróci skórze jej naturalne pH. A następnie kremy – do pielęgnacji twarzy, pod oczy użyj kremu dedykowanego tej partii oraz przeciwsłoneczny, który ochroni przed fotostarzeniem się.

📌 W pielęgnacji wieczornej najważniejszy jest demakijaż! Nawet jeśli się nie malujesz. Postaw na oczyszczanie dwuetapowe – olejek, a następnie kosmetyk myjący (żel, pianka). I kosmetyki, które odżywią oraz zregenerują w ciągu nocy, skórę po całym dniu.

📌 Pamiętaj również o pielęgnacji uzupełniającej. Warto stosować produkty wspomagające złuszczanie skóry oraz maseczki w płachcie.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele kosmetyków do pielęgnacji twarzy dostosowanych do różnych rodzajów cery oraz wspomagających walkę z różnego rodzaju niedoskonałościami. Od kosmetyków do oczyszczania twarzy, poprzez kremy pod oczy i do twarzy, sera, tonery, esencje, aż po kosmetyki do pielęgnacji uzupełniającej, czyli maseczki w płachcie, płatki pod oczy czy kosmetyki złuszczające.

PURITO

Receptury oparte na bezpiecznych składach oraz wysokich stężeniach składników aktywnych
zobacz

KEEP COOL

Prosta, praktyczna i intuicyjna pielęgnacja skóry  łącząca rozwiązania oparte na naturalnych składnikach
zobacz

YADAH

W pełni kompletna, delikatna, bezpieczna i skuteczna roślinna pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry
zobacz

THE VEGAN GLOW

Produkty zainspirowane naturą, udoskonalone dzięki nauce, tworzone w duchu less waste
zobacz