PIELĘGNACJA TWARZY

Odpowiednia pielęgnacja twarzy to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli chcemy zachować ją w odpowiedniej kondycji jak najdłużej. Każda skóra jest inna – czy to ze względu na wiek, czynniki zewnętrzne, z którymi się mierzy, a nawet uwarunkowania genetyczne, dlatego nie ma jednego schematu pielęgnacyjnego. Musimy stworzyć swój indywidualny, dopasowany pod aktualne potrzeby naszej skóry. Kluczowe jednak jest to aby zawierał przynajmniej 3 podstawowe kroki: oczyszczanie, nawilżanie i ochronę przeciwsłoneczną.
Pielęgnację poranną zacznij od oczyszczania, które pozwoli usunąć resztki kosmetyków zastosowanych na noc oraz zanieczyszczeń, które gromadzą się na twarzy podczas snu. Kolejnym krokiem powinien być tonik / toner / hydrolat, jako dodatkowa dawka nawilżenia. A następnie zamkniecie pielęgnacji odżywczym kremem. Ostatni etap to ochrona przeciwsłoneczna- czyli krem z filtrem SPF.

W pielęgnacji wieczornej najważniejszy jest demakijaż! Nawet jeśli się nie malujesz. Postaw na oczyszczanie dwuetapowe – olejek, a następnie kosmetyk myjący (żel, pianka). I kosmetyki, które odżywią oraz zregenerują w ciągu nocy, skórę po całym dniu.

✔ Pamiętaj również o pielęgnacji uzupełniającej. Warto stosować produkty wspomagające złuszczanie skóry oraz maseczki w płachcie.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele kosmetyków do pielęgnacji twarzy dostosowanych do różnych rodzajów cery oraz wspomagających walkę z różnego rodzaju niedoskonałościami. Od kosmetyków do oczyszczania twarzy, poprzez kremy pod oczy i do twarzy, sera, tonery, esencje, aż po kosmetyki do pielęgnacji uzupełniającej, czyli maseczki w płachcie, płatki pod oczy czy kosmetyki złuszczające.

Wyświetlanie 1–24 z 143 wyników